در چاوش چه خدماتی ارائه می شود!

در چاوش چه خدماتی ارائه می شود!

کانون تبلیغات چاوش یک آژانس تولید محتوای خلاق در ایران است

ما به شما صاحبان مشاغل کمک میکنیم تا بهترین داستان را از میان داستان های ممکن پیدا کنید و به شکلی ساده و جذاب این داستان را بیان کنید و البته از ارائه خود لذت ببرید.

حتما می پرسید ما این کار را چگونه انجام میدهیم؟

ما از تلفیقی از استراتژی های مختلف و افراد خلاق کمک میگیریم تا یک برنامه سفارشی برای شما تهیه و روند تولید و ارائه محتوای شما پیگیری شود تا پیام شما به دست افرادی که شما می خواهید صدای شما را بشنوند برسد.

چاوش به عنوان قسمتی از تیم شما با تمرکز بر محتوای با کیفیت، همواره تلاش خواهد کرد تا محتوای مورد نیاز شما را با کیفیت و کمیت مورد نیاز کسب و کار شما تهیه و در زمان صحیح ارائه دهد.

این روش به شما این امکان را میدهد تا تعداد آژانس ها و خدمات دهنده های مورد نیاز برای ارائه صحیح را به حداقل برسانید و با تمرکز بیشتر و صرف زمان کمتر برای مدیریت محتوای خود، زمان بیشتری را برای کارهای مهمتر مانند تنظیم خط مشی و استراتژی و توسعه کسب و کار خود داشته باشید.

درک کسب و کار شما

این روند با گوش دادن به شما شروع می شود و ما درک خواهیم کرد که کسب و کار شما چیست، استراتژی و روند تولید محتوای فعلی شما چگونه است و شما در چه جایی قرار دارید. اینکه شما میخواهید چه کسانی را متوجه کسب و کار خود بکنید و در ارتباط با آنها چه پیامی برای شما مهمتر است و چرا؟ و در صورتی که استراتژی شما کاستی دارد که ما می توانیم در آن به شما کمک کنیم، این کاستی ها را نیز متوجه می شویم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا